https://www.darabanth.com/hu/346-Gyorsarveres/346.0/Konyvek/Konyvek-Konyha-es-kert~1500007/Szilassy-Zoltan-A-fu-fele-takarmanynoveny-es-termesztesuk-Bp-1892-Pesti-Konyvnyomda-R~II1965525
1965525
17104
346
Books: Gastronomy and Gardening
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59 EUR, 8,75 USD
LeÃrás:
Szilassy Zoltán: A fű-féle takarmánynövény és termesztésük. Bp., 1892, Pesti Könyvnyomda Rt., 204+2 p. KésÅ‘bbi átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötésben, kissé kopott borÃtóval, részben hiányos cÃmlappal, egyébként jó állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: ra
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m