Márai Sándor 3 műve:
A gyertyák csonkig égnek., Eszter hagyatéka.,Sirály.
Bp., 1943-1946, Révai. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítókkal, az egyik gerinc sérült, egy szennylapon szakadással.