https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Militária

Tételek száma: 66

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1914-1918 Részletek az Érdekes Újság harctéri felvételeiből, 8 db, feliratozva, 29×36 cm
1
12487.

cca 1914-1918 Részletek az Érdekes Újság harctéri felvételeiből, 8 db, feliratozva, 29×36 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
5
 
cca 1910 Olvashatatlan jelzéssel: Falatozó katonák (Karikatúra). Akvarell, papír, üvegezett keretben, 16,5×16,5 cm
1
12488.

cca 1910 Olvashatatlan jelzéssel: Falatozó katonák (Karikatúra). Akvarell, papír, üvegezett keretben, 16,5×16,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,81
EUR
,
34,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1916 "Egy megtakarított óra a Nemzet Házának", sorszámozott, díszes igazoló emléklap hadirokkantak segélyezéséről az új nyári időszámítás alkalmából 15x10 cm
1
12489.

1916 "Egy megtakarított óra a Nemzet Házának", sorszámozott, díszes igazoló emléklap hadirokkantak segélyezéséről az új nyári időszámítás alkalmából 15x10 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,50
EUR
,
7,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A magyar királyi 3. debreceni honvéd gyalogezred története. Különleges, egyedi összeállítás az első világháborús gyalogezredről, 4 nemzetiszín tablón részletes nyomtatott szöveggel, rajta 10 eredeti képeslappal (képeslapok, fotólapok 1915-1916, 1940), tábori postával, egy hadnagyi katonai azonossági igazolvánnyal (1918), egy reklám nyomtatvánnyal (1915.), köztük Szirmay Ödön főhadnagyról készült fotólappal, a képeslapok, fotók nincsenek felragasztva a tablókra./   / History of 3th Hungarian Royal Army Infantry Regiment of Debrecen, with 10 pc. original postcards, 1 pc. military ID card, 1 pc. army field service postcard, and 1 pc. advertisment, on 4 sheets, not glued on the paper.
1
12490.

A magyar királyi 3. debreceni honvéd gyalogezred története. Különleges, egyedi összeállítás az első világháborús gyalogezredről, 4 nemzetiszín tablón részletes nyomtatott szöveggel, rajta 10 eredeti képeslappal (képeslapok, fotólapok 1915-1916, 1940), tábori postával, egy hadnagyi katonai azonossági igazolvánnyal (1918), egy reklám nyomtatvánnyal (1915.), köztük Szirmay Ödön főhadnagyról készült fotólappal, a képeslapok, fotók nincsenek felragasztva a tablókra./ / History of 3th Hungarian Royal Army Infantry Regiment of Debrecen, with 10 pc. original postcards, 1 pc. military ID card, 1 pc. army field service postcard, and 1 pc. advertisment, on 4 sheets, not glued on the paper.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
EUR
,
81,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A magyar királyi 19. pécsi honvéd gyalogezred története. Különleges, egyedi összeállítás az első világháborús gyalogezredről, 3 db nemzetiszín tablón részletes nyomtatott szöveggel, rajta 10 db eredeti képeslappal (képeslap, fotólap (1915-1918)), rajtuk számos érdekes fotóval, a képeslapok, fotók nincsenek felragasztva a tablókra./   History of 19th Hungarian Royal Army Infantry Regiment of Pécs, with 13 pc. original postcards, on three sheets, not glued on the paper.
1
12491.

A magyar királyi 19. pécsi honvéd gyalogezred története. Különleges, egyedi összeállítás az első világháborús gyalogezredről, 3 db nemzetiszín tablón részletes nyomtatott szöveggel, rajta 10 db eredeti képeslappal (képeslap, fotólap (1915-1918)), rajtuk számos érdekes fotóval, a képeslapok, fotók nincsenek felragasztva a tablókra./ History of 19th Hungarian Royal Army Infantry Regiment of Pécs, with 13 pc. original postcards, on three sheets, not glued on the paper.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,46
EUR
,
81,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Különleges, egyedi összeállítás az első világháborús  magyar királyi honvéd huszárok történetéről, közte a magyar királyi 4. és 10. honvéd huszárezreddel, 3 db nemzetiszín tablón részletes nyomtatott szöveggel, rajta 7 db eredeti képeslappal (képeslap, fotólap (1914-1918)), 2 db eredeti fotóval (1916,1918), 1 db újságkivágással, a képeslapok, fotók nincsenek felragasztva a tablókra. /  / Special selection of the history of the Hungarian Royal Hussar Regiments (4th,10th hussar regiments), first world war, with 7 pc. original postcards, 2 pc. original photos, on 3 pc. sheets, not glued on the paper.
1
12492.

Különleges, egyedi összeállítás az első világháborús magyar királyi honvéd huszárok történetéről, közte a magyar királyi 4. és 10. honvéd huszárezreddel, 3 db nemzetiszín tablón részletes nyomtatott szöveggel, rajta 7 db eredeti képeslappal (képeslap, fotólap (1914-1918)), 2 db eredeti fotóval (1916,1918), 1 db újságkivágással, a képeslapok, fotók nincsenek felragasztva a tablókra. / / Special selection of the history of the Hungarian Royal Hussar Regiments (4th,10th hussar regiments), first world war, with 7 pc. original postcards, 2 pc. original photos, on 3 pc. sheets, not glued on the paper.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz