Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 73

16885.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

16886.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

16887.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Webersik, Gottlieb Geographisch-statistisches Welt-Lexikon. Ein Nachschlagebuch übder die Länder, , Staaten, Kolonien, Gebirge, Flüsse, Seen, Inseln, Städte, Marktflecken, Badeorte, (.), Häfen, Eisenbahnstationen . Wien und Leipzig, 1908. Hartleben's Verlag. REPRINT. Kiadói egészvászon kötésben, jó  állapoban.
16888.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Erdey-Grúz Tibor: Vegyszerismeret. 1-2. köt. Bp., 1943, Athenaeum. Kicsit kopott, részben elváló papírkötésben, egyébként jó állapotban.
16889.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Störck Antal: Orvosi tanítás. Fordította: Rácz Sámuel. Bp. 1982. Semmelweis Orvostörténeti Múzeum, 11 sztl. lev.+274 p.+4 sztl. lev.+15 sztl. lev.+96 p.+3+1 sztl. lev. Kiadói műbőr-kötésben. Számozott (1000/280.) példány. Az 1778-1780-ban kiadott mű hasonmás kiadása.
16890.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Pacsu Jenő: Vezérfonal a qualitativ és quantitativ chemiai analytikai gyakorlatokhoz. Laboratoriumi segédkönyv kezdők számára. Bp., 1921, Szent István Társulat. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
16891.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

16892.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Baleseti orvostan. Szerk.: Dr. Bujdosó János. Előszóval ellátta Dr. Verebély Tibor. Bp.,1933, Stephaneum Nyomda Rt. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
16893.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Knapp Oszkár: A kenőanyagok. Bp., 1923, Népszava. Későbbi vászonkötésben, jó állapotban.
16894.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Dr. Székely Sándor (szerk.): A Semmelweis Orvostudományi Egyetem klinikáinak és intézeteinek története (1945-1975). Bp., 1976. Kiadói egészvászon kötés, sérült plakettel, kopottas állapotban.
16895.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

16896.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft