Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 2

[Honoré Lacombe de Prezel]: Galerie de Portraits ou Portraits des hommes illustres qui ont paru depuis les Romains, tirés de plus célebres auteurs françois. Paris, 1769, J. F. Basompierre, J. Van den Berghen, VIII+566+2 p. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű egészbőr-kötésben, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen sérüléssel.
17145.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

17146.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft