Medveczky Jenő (1902-1969): Esőben. Litográfia, papír, jelzett a litón... https://www.darabanth.com/hu/344-Gyorsarveres/344.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~2/Medveczky-Jeno-1902-1969-Esoben-Litografia-papir-jelzett-a-liton-20C39723-cm~II1951785
1951785
10176
344
Leírás: Medveczky Jenő (1902-1969): Esőben. Litográfia, papír, jelzett a litón, 20×23 cm
: tánczos_gábor