https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 113

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ezüst (Ag.) csodaszarvas, jelzett, talapzaton, ragasztott, m: 13 cm, bruttó 289 g
1
19109.

Ezüst (Ag.) csodaszarvas, jelzett, talapzaton, ragasztott, m: 13 cm, bruttó 289 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
EUR
,
75,00
USD
Ajánlatok száma:
9
 
cca 1950 Elgin 18K arany mechanikus férfi karóra 14 K arany szíjjal. Jelzett. Működő, szép állapotban. Össszesen bruttó 57,8 g / 18 C gold Elgin mechanic watch with 14 K gold lace. Gr: 57,8 g
1
19111.

cca 1950 Elgin 18K arany mechanikus férfi karóra 14 K arany szíjjal. Jelzett. Működő, szép állapotban. Össszesen bruttó 57,8 g / 18 C gold Elgin mechanic watch with 14 K gold lace. Gr: 57,8 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
380 000 Ft
1 029,81
EUR
,
1 187,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Antik ezüst (Ag.) monogramos merőkanál, jelzett, mesterjeggyel, h:35 cm, nettó:224 g
1
19112.

Antik ezüst (Ag.) monogramos merőkanál, jelzett, mesterjeggyel, h:35 cm, nettó:224 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
150 000 Ft
406,50
EUR
,
468,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag.) monogramos cigarettatárca, jelzett, kopott,  zománc díszítéssel, nettó:171 g, 10,5×8,5 cm
1
19114.

Ezüst (Ag.) monogramos cigarettatárca, jelzett, kopott, zománc díszítéssel, nettó:171 g, 10,5×8,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
EUR
,
62,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1900 Anker járatos, 15 köves 14K arany női   zsebóra. Dupla arany fedéllel, működő szerzettel, időbeállítás funkció nem működik / Double lid gold pocket watch 14C d:3,55 cm br: 37 g
1
19115.

cca 1900 Anker járatos, 15 köves 14K arany női zsebóra. Dupla arany fedéllel, működő szerzettel, időbeállítás funkció nem működik / Double lid gold pocket watch 14C d:3,55 cm br: 37 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,70
EUR
,
218,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz