Nyomtatványok

Tételek száma: 279

1956 Népszava. Magyar Szociáldemokrata Párt központi lapja, 7 száma, 1956. október 26., 29.-31., november 1-3., változó, egy szám szakadozott, viseltes.
13049.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,62
20,31

1956 Magyar Világ. I. évf. 3. sz., 1956. november 3., Szerk.: Szolcsányi Ferenc, Bp., Egyetemi Nyomda, 4 p.
13050.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1956 Népakarat. Magyar Szabad Szakszervezetek Országos Szövetségének lapja, I. évf. 1. sz., 1956. november 1., Bp., Athenaeum, foltos
13051.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

1956 Igazság. Forradalmi Magyar Honvédség és Ifjúság Lapja. I. évf. 8 sz. 1956. november 2., Szerk.: Obersovszky Gyula. Bp., Athenaeum.
13052.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1956 Magyar Függetlenség. I. évf. 5. sz., 1956. nov. 5. Reggeli kiadás, szakadt.
13053.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1956 Magyar Függetlenség. Magyar Nemzeti Forradalmi Bizottmány lapja. I. évf. 3. sz., 1956. október. 31., Szerk.: Dudás József,
13054.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1956 Népakarat. I. évf. 2. sz., 1956. nov. 2., szakadással
13055.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1956, Debrecen, Néplap. Debreceni Szocialista Forradalmi Bizottmány Lapja. XIII. évf. 256. sz., 1956. okt. 31., szakadozott, 2 p.
13056.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1956, Debrecen, Néplap. Debreceni Szocialista Forradalmi Bizottmány Lapja. XIII. évf. 254. sz., 1956. okt. 28., szakadozott, 2 p.
13057.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1956 Néprajzi értesítő. XXXVIII. évf. Bp., Művelt Nép. Papírkötés.
13058.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1956 Élet és tudomány. XI. évf., fél évfolyam, 1-26. számok. Átkötött félvászon-kötésben.
13059.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13060.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft