https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 279

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1930-1974 Vegyes papírrégiség tétel,  Közte Gönczi Gebhardt Tibor által illusztrált távirat, 1974-es kártyanaptár, 1938-as naptár, levél Első Magyar  Miseruha- és Zászlóanyaggyár fejléces papírján, ...stb. Változó állapotban.
1
12953.

cca 1930-1974 Vegyes papírrégiség tétel, Közte Gönczi Gebhardt Tibor által illusztrált távirat, 1974-es kártyanaptár, 1938-as naptár, levél Első Magyar Miseruha- és Zászlóanyaggyár fejléces papírján, ...stb. Változó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1930 Magyar Királyi Posta díszes távirat, 2 db, 25x18,5 cm
1
12954.

cca 1930 Magyar Királyi Posta díszes távirat, 2 db, 25x18,5 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1930-1938 Képes Pesti Hírlap kb. 40 száma, benne rengeteg érdekes korabeli fotóval, változó állapotban.
1
12955.

1930-1938 Képes Pesti Hírlap kb. 40 száma, benne rengeteg érdekes korabeli fotóval, változó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
11
 
cca 1930-1940 Gyógyászati segédeszközök árumintakatalógusa, képekkel gazdagon illusztrálva. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven,16 sztl. lev.+ 301-750 p./ cca 1930-1940 Merchandise catalogue for medical aid, with picutres. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Half-linen-binding, with little bit worn cover, in German language,
1
12956.

cca 1930-1940 Gyógyászati segédeszközök árumintakatalógusa, képekkel gazdagon illusztrálva. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, német nyelven,16 sztl. lev.+ 301-750 p./ cca 1930-1940 Merchandise catalogue for medical aid, with picutres. Abteilung B/...Aktiengesellschaft für Feinmechanik vormals Jetter&Scheerer, Tuttlingen. Half-linen-binding, with little bit worn cover, in German language,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,68
EUR
,
25,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1930-1940 Vegyes illusztráció tétel, többségében nyomatok, közte a Mi atyánk c. kiadvány, benne Dallos Hanna (1907-1945) 10 db fametszetével. Változó állapotban, közte sérültekkel, foltosakkal.
1
12957.

cca 1930-1940 Vegyes illusztráció tétel, többségében nyomatok, közte a Mi atyánk c. kiadvány, benne Dallos Hanna (1907-1945) 10 db fametszetével. Változó állapotban, közte sérültekkel, foltosakkal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
4
 
cca 1930 Salem Gold Film Bilder Album 1. Német színészek és filmekről szóló cigaretta gyűjtőkép album kompletten, zsinórfűzött haránt alakú papírkötésben, megviselt állapotban, sérült borítóval, foltos címlappal./ cca 1930 German actors and movies cigarette picture collecting album, complete, in poor condition, with damaged cover, and spine, and spotty coverpage.
1
12958.

cca 1930 Salem Gold Film Bilder Album 1. Német színészek és filmekről szóló cigaretta gyűjtőkép album kompletten, zsinórfűzött haránt alakú papírkötésben, megviselt állapotban, sérült borítóval, foltos címlappal./ cca 1930 German actors and movies cigarette picture collecting album, complete, in poor condition, with damaged cover, and spine, and spotty coverpage.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
EUR
,
21,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
cca 1930 43 db Képes Pesti Hírlap magazin
1
12959.

cca 1930 43 db Képes Pesti Hírlap magazin

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
5
 
1931 Turul szövetségbe tömörült jogászok dísztáborába szóló meghívó
1
12960.

1931 Turul szövetségbe tömörült jogászok dísztáborába szóló meghívó

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1931 Tamás-Galéria Műkereskedésének (1927-1944) állandó művásárának meghívója, Elek Artúr (1876-1944) művészettörténész, műkritikus, író, műfordító részére, rajta a kiállításon szereplő művészek neveivel, közte: Aba-Novák Vilmos, Batthyány Gyula gróf, Bornemissza Géza, Iványi-Grünwald Béla, Kernstok Károly, Rudnay Gyula és mások.
1
12961.

1931 Tamás-Galéria Műkereskedésének (1927-1944) állandó művásárának meghívója, Elek Artúr (1876-1944) művészettörténész, műkritikus, író, műfordító részére, rajta a kiállításon szereplő művészek neveivel, közte: Aba-Novák Vilmos, Batthyány Gyula gróf, Bornemissza Géza, Iványi-Grünwald Béla, Kernstok Károly, Rudnay Gyula és mások.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1931 Photofreund Jahrbuch 1930/31. Kiadta: Fr. Willy Frenk. Berlin,1931,Hackebeil A.G. Rengeteg fekete-fehér szövegközti és egészoldalas fotóval, továbbá színes képmellékletekkel illusztrált. Korabeli reklámokkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
1
12962.

1931 Photofreund Jahrbuch 1930/31. Kiadta: Fr. Willy Frenk. Berlin,1931,Hackebeil A.G. Rengeteg fekete-fehér szövegközti és egészoldalas fotóval, továbbá színes képmellékletekkel illusztrált. Korabeli reklámokkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
EUR
,
11,88
USD
Ajánlatok száma:
0
 
1931-1933 Budapesti Zsolnay-féle Porcellán-Fayencegyár Részvénytársaság árjegyzéke falburkolólemezekről
1
12963.

1931-1933 Budapesti Zsolnay-féle Porcellán-Fayencegyár Részvénytársaság árjegyzéke falburkolólemezekről

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
1
 
1931 Budafok és vidéke. VI. évf. 17.,20 számok, 1931. május 2., 23. Szerk.: Poós Rezső. Bp., Klein Mór-ny., 4+4 p. Változó állapotban.
1
12964.

1931 Budafok és vidéke. VI. évf. 17.,20 számok, 1931. május 2., 23. Szerk.: Poós Rezső. Bp., Klein Mór-ny., 4+4 p. Változó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
1
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz