https://www.darabanth.com/hu/343-Gyorsarveres/343.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000018/Iskolai-enekgyujtemeny-II-Szerk-Kodaly-Zoltan-Nemzetnevelok-Konyvtara-V-A-Nepiskola-kC3~II1934189
1934189
17262
343
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
LeÃrás:
Iskolai énekgyűjtemény II. Szerk.: Kodály Zoltán. Nemzetnevelők Könyvtára V. A Népiskola könyvei 15. Bp., 1944, Országos Közoktatási Tanács. Első kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, ceruzás bejelölésekkel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m