https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 76

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Fehér Ipoly (szerk.): A magyar orvosok és természetvizsgálók 1874. [...] Győrött tartott XVII-ik nagygyűlésének történeti vázlata és munkálatai. Bp., 1875, Franklin. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1
16901.

Fehér Ipoly (szerk.): A magyar orvosok és természetvizsgálók 1874. [...] Győrött tartott XVII-ik nagygyűlésének történeti vázlata és munkálatai. Bp., 1875, Franklin. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
EUR
,
14,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Fehér Ipoly (szerk.): A magyar orvosok és természetvizsgálók 1874. [...] Győrött tartott XVII-ik nagygyűlésének történeti vázlata és munkálatai. Bp., 1875, Franklin. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
1
16902.

Fehér Ipoly (szerk.): A magyar orvosok és természetvizsgálók 1874. [...] Győrött tartott XVII-ik nagygyűlésének történeti vázlata és munkálatai. Bp., 1875, Franklin. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
EUR
,
14,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Rohracher Huber: Karakterológia. Fordította: Szőllősy Győző. Bp., 1942, Novák Rudolf és Társa. Harmadik, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, hiányzó papírborítékkal, de belül jó állapotban.
1
16903.

Dr. Rohracher Huber: Karakterológia. Fordította: Szőllősy Győző. Bp., 1942, Novák Rudolf és Társa. Harmadik, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, hiányzó papírborítékkal, de belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34
EUR
,
5,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Mutató az Ethographia a Magyar Néprajzi Társaság folyóirata 1940-1969. (LI-LXXX.) évfolyamához. Összeáll.: Tátrai Zsuzsanna. Bp.,1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés.
1
16904.

Mutató az Ethographia a Magyar Néprajzi Társaság folyóirata 1940-1969. (LI-LXXX.) évfolyamához. Összeáll.: Tátrai Zsuzsanna. Bp.,1982, Akadémiai Kiadó. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Látszerészipari ismeretek. A budapesti villamfelszerelők, műszerészek és látszerészek ipartestülete megbízásából összeállította: Schmidt István. Ipari Szakkönyvtár 32. Bp.,é.n., Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 132 p. Javított gerincű félvászon-kötés.
1
16905.

Látszerészipari ismeretek. A budapesti villamfelszerelők, műszerészek és látszerészek ipartestülete megbízásából összeállította: Schmidt István. Ipari Szakkönyvtár 32. Bp.,é.n., Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 132 p. Javított gerincű félvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
David Eduard: Szocializmus és mezőgazdaság I-II. kötet. Fordította: Dr. Szabados Sándor. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, a borító kissé kopott, az I. kötet gerince sérült, a kötése laza.
1
16906.

David Eduard: Szocializmus és mezőgazdaság I-II. kötet. Fordította: Dr. Szabados Sándor. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill Károly. Kiadói egészvászon-kötés, a borító kissé kopott, az I. kötet gerince sérült, a kötése laza.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Sterbetz István: Élő múzeumok. Bp.,1980, Natura. Kiadói kartonált papírkötés.
1
16907.

Sterbetz István: Élő múzeumok. Bp.,1980, Natura. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Greguss Gyula: Összegyűjtött értekezései. Emlékbeszéddel Greguss Ágosttól.  Bp., 1876. Kir. M. Természettudományi Társulat, 1 t. (Klösz fotó)+XXX+ 376 p. Kopottas kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
1
16908.

Greguss Gyula: Összegyűjtött értekezései. Emlékbeszéddel Greguss Ágosttól. Bp., 1876. Kir. M. Természettudományi Társulat, 1 t. (Klösz fotó)+XXX+ 376 p. Kopottas kiadói aranyozott egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Dr. Ilosvay Lajos: Bevezetés a szerves chemiába. I. Szénhidrogének. Természettudományi Könyvkiadó Vállalat LXXVI. A XII. (1905-1907. évi cziklus) 2. kötete. Bp., 1905, K. M. Természettudományi Társulat, X+2+303 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel.
1
16909.

Dr. Ilosvay Lajos: Bevezetés a szerves chemiába. I. Szénhidrogének. Természettudományi Könyvkiadó Vállalat LXXVI. A XII. (1905-1907. évi cziklus) 2. kötete. Bp., 1905, K. M. Természettudományi Társulat, X+2+303 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Went István: Az általános kórtan vázlata I-II. kötet.  Bp.,1939-1940, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, XI+345 p.+ IV t.+VII+317 p.+IV t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, az I. kötetben ceruzás aláhúzással, hullámos, néhol sérült lapszélekkel, az I. kötetben három lap szakadt (címlap,V/VI., 250/251.)
1
16910.

Went István: Az általános kórtan vázlata I-II. kötet. Bp.,1939-1940, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat, XI+345 p.+ IV t.+VII+317 p.+IV t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, az I. kötetben ceruzás aláhúzással, hullámos, néhol sérült lapszélekkel, az I. kötetben három lap szakadt (címlap,V/VI., 250/251.)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,67
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Gheyselinck R.: A nyughatatlan föld. Fordította: Bogsch László. Bp., 1941, Kir. Mir. Természettudományi Társulat. Fekete-fehér fotókkal, és ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, folttal a papírborító gerincén, jó állapotban.
1
16911.

Gheyselinck R.: A nyughatatlan föld. Fordította: Bogsch László. Bp., 1941, Kir. Mir. Természettudományi Társulat. Fekete-fehér fotókkal, és ábrákkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, folttal a papírborító gerincén, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Növényhatározó I-II. kötet. Bp.,1968, Tankönyvkiadó. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói nylon-kötés.
1
16912.

Növényhatározó I-II. kötet. Bp.,1968, Tankönyvkiadó. Negyedik, átdolgozott kiadás. Kiadói nylon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,13
EUR
,
9,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz