Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 76

16889.

Kikiáltási ár:
800 Ft

16890.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

J. Toman-J. Felix-K. Hísek: A természet képekben. Környezetünk növény- és állatvilága. Bp.,1983,Natura. Második, változatlan kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16891.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Otto Schmid: Die Mathematik des Funktechnikers. Stuttgart, 1940, Franckh'sche Verlagshandlung. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
16892.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

16893.

Kikiáltási ár:
800 Ft

16894.

Kikiáltási ár:
800 Ft

16895.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

16896.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

16897.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Toldt, [Karl] Károly: A tetembontás atlasza. 1505 nagyrészben színes fametszettel és 13 eredeti röntgenképpel. A magyar kiadást sajtó alá rend. Tellyesniczky Kálmán. 1-6. köt. (Teljes!) 1. köt. Az emberi test tájékai. A csonttan. 2. köt. A szallagtan. 3. köt. Az izomtan. 4. köt. A zsigertan. 5. köt. Az értan. 6. köt. Az idegtan és érzékszervek tana. Bp. 1914-1912.! Universitas. 973 l. (folyamatos lapszámozás), 273 mm. A 13 röntgenkép a 256. lap után következik, plusz 4 röntgenkép található az 551. lap után. Korabeli egészvászon kötésben. Az 5. és a 6. kötet gerince sérült.
16898.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,39
28,13

16899.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

16900.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft