Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 320

Illyés Gyula: Csizma az asztalon. [Bp.], é. n., Nyugat. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban.
18656.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

18657.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

18658.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

18659.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

18660.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

18661.

Kikiáltási ár:
800 Ft

18662.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

18663.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

18664.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

18665.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

18666.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Arany János sorozat 3 kötete:  Toldi szerelme. (Ötödik kiadás.)+Toldi. Toldi estéje. Buda halála. Murány ostroma. (Ötödik kiadás.)+Arany János elbeszélő és elegyes költemények. (Új teljes kiadás.) Bp.,1882-1887, Ráth Mór. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borító sarkokkal, két kötet gerince kissé sérült,
18667.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft