Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 320

18632.

Kikiáltási ár:
800 Ft

18633.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

18634.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Emil Droonberg: Alaszkai aranyvilág. Ford.: Medveczky Bella. Bp., é.n, Palladis. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szép állapotban.
18635.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

18636.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

A Budapesti Ujságírók Egyesülete Almanachja 1906. Szerk.: Cziklay Lajos és Szatmári Mór. Bp., 1906, Korvin Testvérek, 8+366+40 p. Rengeteg korabeli reklámmal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
18637.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

18638.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Cs. Szabó László: Vérző fantomok. Elbeszélések. "Jót 's jól!"München,(1979), Újváry "Griff" Verlag, 226+2 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Emigráns kiadás. Első kiadás.
18639.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

18640.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

18641.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

18642.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

18643.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft