Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 55

17184.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Török János: Az állam-orvostan alapvonalai. Sárospatak, 1873, Steinfeld Béla, 368 p. Kiadói fűzött papírkötésben, a borítója hiányos, sérült, a hátsó borító hiányzik, az elülső borító elvált a könyvtesttől, a könyvtest szétvált, kissé foltos lapokkal, megviselt állapotban. Felvágatlan lapokkal.
17185.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Platen M(oritz): Az új gyógymód. II. kötet. Bp.,én., Schroeter H. L. Színes táblákkal, mellékletekkel. Javított gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
17186.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Oleg Polunin: Európa fái és bokrai. Barbara Everard rajzaival. Bp.,1981, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17187.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Störck Antal: Orvosi tanítás. Fordította: Rácz Sámuel. Bp. 1982. Semmelweis Orvostörténeti Múzeum, 11 sztl. lev.+274 p.+4 sztl. lev.+15 sztl. lev.+96 p.+3+1 sztl. lev. Kiadói műbőr-kötésben, kiadói karton-tokban, jó állapotban.  Számozott (1000/750.) példány. Az 1778-1780-ban kiadott mű hasonmás kiadása.
17188.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ian A Baker:  A tibeti gyógyítás művészete. Deepak Chopra előszavával. Dr. Eke Károly: A keleti gyógyítás útjain. + Művészet dióhéjban.
17189.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

17190.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Dr. Pogány Béla: Az elektromágneses tér. Természet és technika 3. kötet. Bp.,1927,Athenaeum, 695 p. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték.
17191.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,36
1,56

Beke Manó: Determinánsok. Természet és technika I. Bp.,[1925],Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval és gerinccel.
17192.

Kikiáltási ár:
800 Ft

17193.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88

Dr. Cserey Adolf: A növények természetrajza. Stampfel-féle Tudományos Zseb-könyvtár 131-132. Bp.-Pozsony, 1903, Stampfel, 131+5 p.+X t. (színes táblákkal.) Kiadói papírkötés, festett lapélekkel, szakadozott gerinccel, ceruzás jegyzetekkel.
17194.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Dr. Torday Árpád 5 db műve:  Az antitrypsin-reactio klinikai jelentősége. (1909.)  A gyomor csökkent sósavelválasztási képességének jelentősége a gyomorbajok kórismézésénél. (1907.)  Az emésztés ép- és kórélettanának fontosabb újabb mozzanatai. (1906.)  A kerek gyomnorfekélyről, különös tekintettel az alkatra. (1924.)  A gyomorkiirással a savtultengéssel járó insulin és szénhydrát érzékenység. (1934.)  Változó állapotban.
17195.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft