Benedek Elek: Csudalámpa. Ezüst mesekönyv. A világ legszebb meséiből. H.J. Ford, Kotasz Károly és Sávely Dezső rajzaival. A borító Róna Emmy (D. Róna Emmy) munkája. Bp.,é.n.[1928],Athenaeum, 301+2 p.+ 3 t. (színes.) Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, a gerince kopott, javított, az utolsó lap kijár, a fűzése laza.