1932. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" jelzett Ag plakett márvá... https://www.darabanth.com/hu/34-Nagyaukcio/34.1/Numizmatika/Sportdijak-es-sport-emlekermek~14330/1932-Penzintezeti-Sportegyletek-Szovetsege-jelzett-Ag-plakett-marvanytalpon-ASZTALI-TENNI~II2244624
2244624
30554
34
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Kikiáltási ár:
12 000 Ft 32,52 EUR , 37,50 USD
Leírás: 1932. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" jelzett Ag plakett márványtalpon, "ASZTALI TENNISZ CSAPATBAJNOKSÁG 1932" gravírozással, hátlapon erősen kopott "LUDVIG ÉREMVERŐ" gyártói matricával (plakett: 55x24mm) T:2
: tánczos_gábor