Kalmár Márton (1946-) 1989. "Hetényi Géza 1894-1959 - Magyar Gasztroen... https://www.darabanth.com/hu/34-Nagyaukcio/34.1/Numizmatika/Magyar-orvosi-emlekermek-es-plakettek~14321/Kalmar-Marton-1946-1989-Hetenyi-Geza-1894-1959-Magyar-Gasztroenterologiai-Tarsasag-eg~II2244910
2244910
30193
34
Hungarian Physician Commemorative Medallions
Numizmatika
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,13 EUR , 9,38 USD
Leírás: Kalmár Márton (1946-) 1989. "Hetényi Géza 1894-1959 - Magyar Gasztroenterológiai Társaság" egyoldalas, öntött Br emlékérem (368,44g/102mm) T:1- patina / Hungary 1989. "Géza Hetényi 1894-1959 - Hungarian Society of Gastroenterology" one-sided, cast Br commemorative medallion. Sign.: Márton Kalmár (368,44g/102mm) C:AU patina
CS 209.
: tánczos_gábor