Üvegtárgyak

Tételek száma: 18

Jónás Bálint (Parád), Horváth Márton (1941-2013) műhelye: Irizáló díszváza, anyagában színezett, fújt üvegszál díszítéssel, hibátlan, jelzett, m:23 cm, d:32 cm / Hungarian artist's glass vase, coloured, blown, in flawless condition, hallmarked, h: 23 cm, d: 32 cm
11080.

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
119,24
137,50

Muránói több rétegű üveg váza. Anyagában színezett, csiszolt hutaüveg. Hibátlan / Murano glass vase. Multi-layered, colored. m: 20 cm
11081.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Üveg kancsó. Fújt, metszett, hibátlan. 31 cm
11082.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

XIX. sz. vége: Címeres elmlékpohár. AFormába öntött, anyagában színezett, csiszolt, kézzel festett, minimális csiszolt javítással / Commemorative glass with coat of arms. Hand painted, Corrected. m: 12,5 cm
11083.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

XIX. sz. vége: Rubinvörös pohár, a szerelem, barátság, hosszú élet, hit allegórikus ábrázolásával. Többrétegű, kézzel festett, hámozott, csiszolt, kézi festés, két kis csorbával 12,5 cm / Handpainted antique glass with allegoric images of love, raith, peace, luck, long life. With two damages. 12,5 cm
11084.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Antik emlék pohár Bécsi épületek képeivel. Több rétegű, hámozott, kézzel festett. Hibátlan / Vienna antique glass with images of famous buildings. Hand painted, pealed. 12 cm
11085.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

XIX. sz. vége: Rubinvörös üveg pohár. Formába fújt, kézzel festett, hibátlan, kis kopásokkal 14 cm / Handpainted antique glass. 14 cm
11086.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
28

Biedermeier üveg pohár. Fújt, metszett, színezett. Hibátlan. 14,5 cm
11087.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

XIX. sz.:Ich dachte Dein - Rád gondoltam emlékpohár. Hutaüveg,  kézzel festett, kis kopásokkal / Commemorative glass. hand painted, slightly worn. 12 cm
11088.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

XIX. sz.:Virág díszítésű kék emlékpohár. Hutaüveg,  kézzel festett, kopásokkal / Commemorative glass. hand painted, slightly worn. 13 cm
11089.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

XIX. sz.: Gröditzburg (Grodziec) emlékpohár. Hutaüveg,  kézzel festett, kis kopásokkal / Commemorative glass. hand painted, slightly worn. 10,5 cm
11090.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

XIX. sz. vége: Rubinvörös üveg emlékpohár, kopott "Andenken" felirattal. Fújt, kézzel festett, hibátlan, kis kopásokkal 16 cm / Handpainted antique glass. 16 cm
11091.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft