https://www.darabanth.com/hu/34-Nagyaukcio/34.1/Mutargy-papirregiseg-egyeb/Alairas~14658/cca-1911-Koos-Margit-tancos-az-Opera-haz-tancosanak-3-db-kemenyhatu-fotoja-Bp-Szenes-2~II2249489
2249489
11554
34
Autographs
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20 EUR, 62,50 USD
LeÃrás:
cca 1911 Koós Margit táncos, az Opera-ház táncosának 3 db keményhátú fotója, Bp., Szenes (2 db), Erdélyi, egy fotó aláÃrt, egy másik aláÃrt és a hátoldalán sajátkezű dedikációjával, egy fotó sérült, hiányos, a felületükön kis kopásnyomokkal, 21x13 cm és 20x11 cm közötti méretben.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: sza
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m