A magyar futball és a Magyar Labdarúgók Szövetsége. 1897 - 1901 - 1925. Szerk.: Földessy János. Bp., 1926., Magyar Labdarúgók Szövetsége, (Hornyánszky Viktor-ny.), 670 p.+ 3 t. Nagyon gazdag fekete-fehér szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrált. Benne a szerkesztőbizottsági tagok, és az MLSZ tiszteletbeli tagjainak neveivel, valamint az MLSZ elnökségének és tisztikar tagjainak neveivel az alapítástól a jubiláris évig. A Kiadói dúsan aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.