[Friedrich von Esmarch (1823-1908)]: Dr. Friedrich Esmarch: Handbuch der Kriegschirurgischen Technik. Hannover, 1877., Carl Rümpler, XV+316 p.+XXX t. Nagyon gazdag képanyaggal illusztrált. Szövegközti és egészoldalas fametszetű illusztrációkkal és színes litografált képtáblákkal. Német nyelven. Első kiadás. Későbbi átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, de belül jó állapotban./
[Friedrich von Esmarch (1823-1908)]: Dr. Friedrich Esmarch: Handbuch der Kriegschirurgischen Technik. Hannover, 1877., Carl Rümpler, XV+316 p.+XXX t. With a lot of picture. In German language. First edition. Half-linen-binding, with worn cover, in Good condition.