1943 Fotóművészet. Amatőr és művészfotográfiai folyóirat. VI. évf. 1-12. sz. Teljes évfolyam. Szerk.: Bieber József. [Egybekötve.] Korabeli reklámokkal. Benne Angelo, Balogh Rudolf, Sztály János, Dulovits Jenő, Ramhab Gyula, Aszmann Ferenc és más fotóművészek fotóival. Bp., Egyesült Magyar Amatőrfényképezők Országos Szövetsége. Átkötött egészvászon-kötés, benne a bekötött borítókkal, jó állapotban.