Zsögödi Nagy Imre (1893-1976): Bibliás asszony, 1923. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 21,5x16 cm / Imre Zsögödi Nagy (1893-1976): Woman with bible, 1923. Etching on paper, signed, framed with glass. 21,5x16 cm