Tétel

Kikiáltási ár:

85 000 Ft

Leírás:

Vidovszky Béla (1883-1973): Napfényes falurészlet. Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán 1954-es dátummal rendelkező címkén feliratozott. Vászon széleinél kisebb felületi sérülésekkel, feltehetően egy korábbi keretezés okozta. Sérült fa keretben. 65x80 cm / Béla Vidovszky (1883-1973): Sunny village. Oil on canvas, signed. With label on the reverse, on which the description contains the year 1954. On the edges of the canvas with smaller surface damages. Framed. 65x80 cm

Megosztás:

Tétel fotót készítette : kozár_edit