Duray Tibor (1912-1988): Napos Erdei tisztás (Hargita). Akvarell, pasztell, papír. Jelzett, hátoldalán feliratozott. Üvegezett, kissé sérült keretben. A művész erdélyi, székelyföldi helyszíneket ábrázoló alkotásai ritkán szerepelnek árverésen. 32x36 cm / Tibor Duray (1912-1988): Sunny clearing (Harghita). Watercolour, pastel on paper. Signed, with description on the back. Framed with glass. Duray's transylvanian-romanian landscapes are seldom for sale at auction.