Diósi Sándor (1900-1949): Balerina kék ruhában. Pasztell, papír, jelzett. Díszes, kissé sérült üvegezett keretben, 68×48 cm / Sándor Diósi (1900-1949): Balerina in blue dress. Pastell on paper, signed. Framed with glass, 68×48 cm