Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 86

Ezüst(Ag) ovális hajlított peremű tálka, jelzett, 9,7×7,4 cm, nettó: 12 g
19036.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,21
10,63

Ezüst (Ag.) melltű apró strasszokkal díszítve, jelzés nélkül, 6,5×0,5 cm, bruttó: 7.3 g.
19037.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst (Ag.) nyaklánc madaras medállal, jelzett,  nettó: 13 g
19038.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
11

Arany (Au.) 14 K bross, jelzés nélkül, szintetikus ametiszt berakással, bruttó:4 g
19039.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
13

Gömb alakú aranyozott ezüst (Ag.) függő, jelzett, d: 1,5 cm, nettó: 4,9 g
19040.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16

Ezüst(Ag) függők, 7 db, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 16,3 g
19041.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
42

19042.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

19043.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
125,00

Oroszlánt ábrázoló niellós ezüst tokos zsebóra, működik,. Dupla ezüst tokkal, jelzett. Fém számlappal, üveg nélkül. d:5 cm
19044.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75
16

Ezüst (Ag.) tálka, jelzett, d: 6,5 cm, nettó 56 g
19045.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Ezüst(Ag) bordázott fantázia kakötő, jelzett, h: 18-21 cm, nettó: 6,5 g
19046.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ezüst(Ag) sokköves karkötő, jelzett, állítható hosszúság, egy kőhiánnyal, h: 18-21 cm, bruttó: 5,2 g
19047.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft