Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 86

Ezüst(Ag) szív alakú medál, rózsaszín strassz kövekkel, jelzett, 1,5×1,5 cm, bruttó: 8,2 g
19024.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ezüst(Ag) karikákkal díszített nyaklánc,  jelzett, h: 39 cm, nettó: 9,4 g
19025.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Ezüst(Ag) kék cirkóniával díszített függő, jelzett, h: 4,5 cm, bruttó: 3,4 g
19026.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst(Ag) halváz függő, apró kővel, jelzett, h: 2,4 cm, bruttó: 1,2 g
19027.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst(Ag) fülbevalópár, fekete shamballa gyönggyel díszítve, jelzett, sróf nélkül, bruttó: 1,9 g
19028.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Ezüst(Ag) extravagáns gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 6,2 g
19029.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) karikagyűrű, kis szív függővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 1,8 g
19030.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű dobókockás díszítéssel, jelzett, méret: 49, bruttó: 1,3 g
19031.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Ezüst(Ag) gyűrű leveles díszítéssel, jelzett, méret: 57, nettó: 3,3 g
19032.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
9

Ezüst(Ag) katicás fülbevalópár és medál, jelzett, d: 1,5 és 1 cm, bruttó: 2,5 g
19033.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
18

Ezüst(Ag) nyitható filigrán medál, jelzett, sérüléssel, d: 3,4 cm, nettó: 7,9 g
19034.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,96
6,88
9

Ezüst(Ag) orosz teás kanál, 2 db, jelzett, h: 13 cm, nettó: 30,7 g
19035.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft