Szakácskönyveket tartalmazó kolligátum, közte három azonosítatlan művel, valamint Özv. Kremnitzkyné Fröhlich Ilona: Házi és mézes tészták és méhtermékek földolgozása. Kolozsvár (Cluj), 1926, Providentia. Ötödik, bővített kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, javított, restaurált lapokkal, és néhány foltos lappal, 3-54+3-56+24+3-95 p.