Malonay Dezső: Mednyánszky. Művészeti Könyvtár. Bp., 1905, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), 127 p. Számos illusztrációval. Kiadói festett, dombornyomott egészvászon kötés, kissé foltos lapokkal, kissé kopott borítóval.