https://www.darabanth.com/hu/338-Gyorsarveres/338.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1500018/Schultz-Imre-Nemet-olvasokonyv-katholikus-polgari-es-felsobb-leanyiskolak-szamara-2~II1899490
1899490
17517
338
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
LeÃrás:
Schultz Imre: Német olvasókönyv ... katholikus polgári és felsőbb leányiskolák számára. 2. köt. Pozsony - Budapest, 1899, Stampfel Károly. Kicsit sérült vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: vörös_iván
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m