Tétel

Kikiáltási ár:

2 000 Ft

Leírás:

Scholtz Albert: Földrajz. II. füzet. A föld öt része. A gymnasiumok és reáliskolák használatára. A II. és III. osztály számára. Átdolgozta: Schürger Ferenc. Bp., 1900, Franklin. Színes térképekkel illusztrált. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kopott egészvászon-kötés, névbejegyzéssel, a címlap és az elülső szennylap kijár, két lap szakadt, sérült hiányos, kijár (215/216., 217/218.)

Megosztás:

Tétel fotót készítette : vörös_iván