Kisfaludy Sándor összes regéi. I.-II. egybe kötve. Bp., 1882. Franklin... https://www.darabanth.com/hu/336-Gyorsarveres/336.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2000018/Kisfaludy-Sandor-osszes-regei-I-II-egybe-kotve-Bp-1882-Franklin-Rezmetszetu-cimkeppe~II1888213
1888213
17436
336
Leírás: Kisfaludy Sándor összes regéi. I.-II. egybe kötve. Bp., 1882. Franklin. Rézmetszetű címképpel. Korapeli kopott egészvászon kötésben
: vörös_iván