1946. "A Magyar Köztársasági Érdemrend középkeresztje" aranyozott és zománcozott jelzett Ag kitüntetés, mellszalag nélkül, zománcozatlan rendjelvény változat T:1-,2
Hungary 1946. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Commanders's Cross" enamelled and gilt, hallmarked Ag decoration, without ribbon, variant: order badge overlay without enamel C:AU,XF
NMK 490.