1916. "Ferenc József-rend lovagkeresztje" aranyozott Br kitüntetés vörös mellszalagon, karikán "Mayer's Söhne, in Wien" gyártói jelzéssel, eredeti adományozói dísztokban, mellette az adományozói okirat a rendkancellár saját kezű aláírásával ellátva! T:2 aranyozás kopott a koronán
Hungary 1916. "Order of Franz Joseph, Knight's Cross" gold plated Br decoration with red ribbon, "Mayer's Söhne, in Wien" makers mark on ring, in original case, and also with the awarding document with signature of the Orden Chancellor! C:XF gold plating worn on crown
NMK 207.