Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 107
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1877700
19073
335
Jewellery
Ezüst (Ag.) rózsafüzér és gyógyszeres dobozka, jelzett, nettó:8 g 1877829
19074
335
15000
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc kereszttel és fülbevaló, korall berakással, jelzett, bruttó:15 g 1877831
19075
335
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc szecessziós kislány fej medállal, nettó:8 g 1830036
19076
335
Jewellery
Jelzett ezüst hamutál d:9 cm, 26,6 g / Silver ashtray 1830033
19077
335
Jewellery
Jelzett ezüst poháralátét / táka d:9,5 cm, 42.2g / Silver glass mat 1877841
19078
335
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc virág mintás zománcmedállal, jelzett, bruttó:4 g 1877839
19079
335
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc aranyozott szarvasos medállal, jelzett, nettó: 15 g 1877519
19080
335
Jewellery
Ezüst (Ag.) övcsat nielló díszítéssel, jelzés nélkül, bruttó: 32 g., 7×5 cm 1835943
19081
335
Jewellery
Női ezüst gyűrű. Jelzett / Silver ring size:58 1,9g 1846967
19082
335
Jewellery
Ezüst (Ag) mokkás kanál, 5 db, jelzett, h: 11,5 cm, nettó: 74 g 1835944
19083
335
Jewellery
Férfi ezüst karikagyűrű. Jelzett / Silver ring size:73 2,6 g 1881562
19084
335
Jewellery
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft