Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 107

Ezüst (Ag.) rózsafüzér és gyógyszeres dobozka, jelzett, nettó:8 g
19073.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst (Ag.) nyaklánc kereszttel és fülbevaló, korall berakással, jelzett, bruttó:15 g
19074.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Ezüst (Ag.) nyaklánc szecessziós kislány fej medállal, nettó:8 g
19075.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Jelzett ezüst hamutál d:9 cm, 26,6 g / Silver ashtray
19076.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Jelzett ezüst poháralátét / táka d:9,5 cm, 42.2g / Silver glass mat
19077.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,97
21,88

Ezüst (Ag.) nyaklánc virág mintás zománcmedállal, jelzett, bruttó:4 g
19078.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Ezüst (Ag.) nyaklánc aranyozott szarvasos medállal,  jelzett, nettó: 15 g
19079.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Ezüst (Ag.) övcsat nielló díszítéssel, jelzés nélkül, bruttó: 32 g., 7×5 cm
19080.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Női ezüst gyűrű. Jelzett / Silver ring size:58 1,9g
19081.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

19082.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

19083.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

4 db ezüst gyűrű 18,2 g
19084.

4 db ezüst gyűrű 18,2 g

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft