Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 107

Ezüst(Ag) négysoros nyaklánc, jelzett, h: 46 cm, nettó: 14 g
19048.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Ezüst(Ag) fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 7,7 g
19049.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, angyal függővel, jelzett, h: 49 cm, 2,8×1,5 cm, nettó: 5,8 g
19050.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16

Ezüst(Ag) áttört fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 4,4 g
19051.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) venezianer nyaklánc, áttört szív függővel, jelzett, h: 50 cm, 2,6×1,6 cm, nettó: 16,1 g
19052.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Ezüst(Ag) fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 21 cm, nettó: 4,4 g
19053.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) kétszínű fonott karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 2,6 g
19054.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Ezüst(Ag) lapos mintás kígyó nyaklánc, h: 40 cm, nettó: 9,4 g
19055.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

Aranyozott ezüst(Ag) függő kövekkel, jelzett, h: 5,5 cm, bruttó: 6 g
19056.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Aranyozott ezüst(Ag) függő kövekkel, jelzett, h: 5,5 cm, bruttó: 5,4 g
19057.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
18

Ezüst(Ag) fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 16 cm, nettó: 5,8 g
19058.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Aranyozott ezüst(Ag) pillangós karkötő. jelzett, max. h: 17 cm, nettó: 5,2 g
19059.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft