https://www.darabanth.com/hu/335-Gyorsarveres/335.0/Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000001/1941-Rendorsegi-zsebkonyv-Budapesti-utmutato-es-cimtar-1941-XXI-evf-Bp-1941-Pallas-II~II1877123
1877123
15030
335
Books: Travelling, Local History
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
LeÃrás:
1941 RendÅ‘rségi zsebkönyv. Budapesti útmutató és cÃmtár 1941. XXI. évf. Bp.,1941,Pallas, II-IV+452+I-III p. Korabeli reklámokkal. Kiadói kopott egészvászon-kötés, térkép-melléklet nélkül.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m