https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 53

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Kerényi György: Magyar énekes népszokások. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott, szakadozott papír védőborítóban.
1
16973.

Kerényi György: Magyar énekes népszokások. Bp., 1982, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott, szakadozott papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,59
EUR
,
8,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Mozsárné Magay Eszter-P. Márkus Katalin: Angol-magyar, magyar-angol tanulószótár érettségizőknek és nyelvvizsgázóknak. Szeged,2008, Grimm. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
16974.

Mozsárné Magay Eszter-P. Márkus Katalin: Angol-magyar, magyar-angol tanulószótár érettségizőknek és nyelvvizsgázóknak. Szeged,2008, Grimm. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
EUR
,
15,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ratzenhofer Gusztáv: A szociológiai megösmerés lényege. Fordította: Timár László. Társadalomtudományi Könyvtár.  Bp.,1908, Grill Károly. Kiadói kopottas egészvászon-kötés.
1
16975.

Ratzenhofer Gusztáv: A szociológiai megösmerés lényege. Fordította: Timár László. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp.,1908, Grill Károly. Kiadói kopottas egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,79
EUR
,
4,38
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Robin Skynner-John Cleese: Hogyan éljük túl a családot? Fordította: Rakovkszy Zsuzsa. Illusztrált Bud Handelsman. Bp.,1983,Helikon. Kiadói papírkötés.
1
16976.

Robin Skynner-John Cleese: Hogyan éljük túl a családot? Fordította: Rakovkszy Zsuzsa. Illusztrált Bud Handelsman. Bp.,1983,Helikon. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bánhegyi Ferenc: Hon- és népismeret az 5-6. évfolyam részére. Celldömölk, 2002, Apáczai. Kiadói papírkötés.
1
16977.

Bánhegyi Ferenc: Hon- és népismeret az 5-6. évfolyam részére. Celldömölk, 2002, Apáczai. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Pikler Gyula: A lélektan alapelvei. Az élmény megmaradása és ellentétessége. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill Károly, 174 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés,
1
16978.

Pikler Gyula: A lélektan alapelvei. Az élmény megmaradása és ellentétessége. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp., 1909, Grill Károly, 174 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Haeckel, (Ernst) Ernő: Világproblémák. Népszerű tanulmányok a monisztikus filozófiáról. Írta - -. Ford. Iván Imre és Szabó Sándor. Bp. 1905. Vass József. 414 p. Kiadói, kissé laza egészvászon-kötésben, ritka.
1
16979.

Haeckel, (Ernst) Ernő: Világproblémák. Népszerű tanulmányok a monisztikus filozófiáról. Írta - -. Ford. Iván Imre és Szabó Sándor. Bp. 1905. Vass József. 414 p. Kiadói, kissé laza egészvászon-kötésben, ritka.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ifj. Leopold Lajos: A presztízs. Bp., 1912, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.
1
16980.

Ifj. Leopold Lajos: A presztízs. Bp., 1912, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,25
EUR
,
3,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Arisztotelész: Politika. Gondolkodók. Bp., 1984, Gondolat. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
1
16981.

Arisztotelész: Politika. Gondolkodók. Bp., 1984, Gondolat. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Bourdeau János: A jelenkori gondolkozás mesterei. Ford.: Fredericzky M. és Irmei Ferenc. Bp.,1907, MTA. Korabeli egészvászon-kötés, kopottas gerinccel belül jó állapotban.
1
16982.

Bourdeau János: A jelenkori gondolkozás mesterei. Ford.: Fredericzky M. és Irmei Ferenc. Bp.,1907, MTA. Korabeli egészvászon-kötés, kopottas gerinccel belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Schwegler Albert: A bölcselet története. A Koebber-től átnézett és bővített tizenötödik kiadás után. Bp.,1912, Franklin, 557 p. Második, átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott, foltos gerinccel, foltos címlappal és elülső előzéklappal, egyébként jó állapotban.
1
16983.

Schwegler Albert: A bölcselet története. A Koebber-től átnézett és bővített tizenötödik kiadás után. Bp.,1912, Franklin, 557 p. Második, átdolgozott kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott, foltos gerinccel, foltos címlappal és elülső előzéklappal, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,88
EUR
,
5,63
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Magyar néprajzi bibliográfia. 2003-2004. Szerk.: Mészáros Borbéla. Fordította: Mente Éva. Bp.,2008, Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötés.
1
16984.

Magyar néprajzi bibliográfia. 2003-2004. Szerk.: Mészáros Borbéla. Fordította: Mente Éva. Bp.,2008, Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,71
EUR
,
3,13
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz