Ifj. Leopold Lajos: A presztízs. Bp., 1912, Athenaeum. Kiadói egészvás... https://www.darabanth.com/hu/335-Gyorsarveres/335.0/Konyvek/Konyvek-Tarsadalomtudomany~1000010/Ifj-Leopold-Lajos-A-presztizs-Bp-1912-Athenaeum-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-kisse-kopott~II1822168
1822168
16980
335
Books: Social sciences
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,25 EUR , 3,75 USD
Leírás: Ifj. Leopold Lajos: A presztízs. Bp., 1912, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány.
: vörös_iván