Tétel

Kikiáltási ár:

2 000 Ft

Leírás:

Victor Laverrenz: Deutschland zur See. Bilder aus dem deutschen Kriegsschiffleben. Berlin,é.n.,Meidinger's Jugendschriften Verlag. Negyedik, teljesen átdolgozott. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Magyar nyelvű újságokból a könyv témájába vágó fotókat ragasztottak. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított gerinccel./ Linen-binding, worn cover, with repaired spine, with black-and-white photographs, in German language. With extra black-and-white photographs, from Hungarian newspapers.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : tánczos_gábor