Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 55

Marokkói Dél-Csillaga ezüst medál színes, rekeszzománc díszítéssel. Kézműves munka. 9 cm, 51g / Silver South star medal.
19036.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

4 db jelzett ezüst poháralátét d:7,5 cm, 70g / Silver glass mats
19037.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Ezüst (Ag.) töltőceruza, jelzett, h: 11,5 cm, bruttó: 12,5 g
19038.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

19039.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,60
187,50

6 db különféle ezüstnyelű kés, részben Solingen pendével / silver knives.
19040.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Fémjelzett és mesterjelzett ezüst köretes kanál / Silver  spoon 108 g
19041.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,65
46,88

Ezüst(Ag) nyaklánc, apró kövekkel díszített függővel, hozzáillő fülbevalóval, jelzett, bruttó: 16,1 g
19042.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

6 db fémjelzett és mesterjelzett ezüstnyelű kés, Solingen pengével / silver knives. br. 682 g
19043.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

4 db fémjelzett és mesterjelzett ezüst előételes villa / Silver forks 169g
19044.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

Fémjelzett és mesterjelzett ezüst húsvilla  / Silver meat fork  106 g
19045.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,36
50,00

6 db fémjelzett és mesterjelzett ezüst villa / Silver forks. 438g
19046.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,82
131,25

6 db fémjelzett és mesterjelzett ezüst kanál / Silver spoons 360g
19047.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,56
112,50

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft