6 db fémjelzett és mesterjelzett ezüstnyelű kés, Solingen pengével / s... https://www.darabanth.com/hu/334-Gyorsarveres/334.0/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~33/6-db-femjelzett-es-mesterjelzett-ezustnyelu-kes-Solingen-pengevel-silver-knives-br-682-g~II1873230
1873230
19043
334
Jewellery
Leírás: 6 db fémjelzett és mesterjelzett ezüstnyelű kés, Solingen pengével / silver knives. br. 682 g
: vörös_iván