Könyvek: Társadalomtudomány Tételek száma: 41
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1503386
17196
334
Books: Social sciences
Dr. Kellner Dániel: A Nobel-díjas orvosok élete és munkássága. Bp., é.n., Szathmáryné Bánó Vilma Tudományos Könyvkiadó Vállalata. Kiadói félvászon kötés. Jó állapotban. 1871729
17197
334
Books: Social sciences
Leumonton János K.: Önálló német nyelvmester. Pest, 1838, Heckenast, 243 p. Viseltes félbőr kötésben. 1871692
17198
334
Books: Social sciences
Zsirai Miklós: Finnugor rokonságunk. Bp., 1994, Trezor Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, 3 térkép melléklettel. 1872702
17199
334
Books: Social sciences
Magyar neveléstörténeti irodalom. 1800-1944. Tudománytár. Bp.,1985, Könyvértékesítő Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés. + 2 db iskolai évkönyv: 1949 Budapesti I. ker. Állami Petőfi Sándor Gimnázium évkönyve az 1948-49-es iskolai évről. 1975 Budapesti II. ker. II. Rákóczi Ferenc Gimnázium évkönyve az 1974-75. tanévről. + 4 db pedagógia témájú nyomtatványok, kiadványok. Változó állapotban, az egyik pár lapot és térképet leszámítva, erősen hiányos, sérült, a nyomtatványok viseltes állapotban. 1843657
17200
334
Books: Social sciences
A társadalom. I. rész. Szerk.: Stein Lajos. A műveltség könyvtára. Bp.,én.,Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval. 1875852
17201
334
Books: Social sciences
Sigmund Freud: Bevezetés a pszichoanalízisbe. Fordította: Hermann Imre. Bp., 1986, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1783979
17202
334
Books: Social sciences
Oppenheimer Ferenc: A szociális kérdés. Bp., 1918, Új Magyarország. Kopott papírkötésben 1706208
17203
334
Books: Social sciences
Néprajzi értesítő. 1999. Annales Musei Ethnographiae LXXXI. Szerk.: Gráfik Imre. Bp., 1999, Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötés. 1782701
17204
334
Books: Social sciences
Achille Loria: A szociológia feladatai és iskolái. Fordította: Pór Ödön. Bp.,1907, Grill Károly. Korabeli kissé kopottas egészvászon-kötés, kijáró elülső szennylappal. 1783675
17205
334
Books: Social sciences
Erdélyi Magyar Szótörténeti Tár I. kötet. Szerk.: Szabó T. Attila. Bp.-Bukarest, 1995, Akadémiai Kiadó-Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés. 1786000
17206
334
Books: Social sciences
Paládi-Kovács Attila: Néprajzi kutatás Magyarországon az 1970-80-as években. Felmérések, vélemények, dokumentumok. Dokumentatio Etnographica 14. Bp., 1990, MTA Néprajzi Kutatócsoport. Kiadói papírkötés. 1750963
17207
334
Books: Social sciences
Fél Edit: Magyar népi vászonhímzések. Magyar népművészet 8. Bp.,1976, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzővel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft