Házi cukrászat és befőttek könyve. Összeállította Sárosi Bella. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny,(Tolnai-ny.), 166+10 p. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis folttal, kopásnyomokkal.