Könyvek: Sport, sakk, hegymászás Tételek száma: 42
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1863801
15690
333
Books: Sports, Chess, Alpinism
Papp Laci. Papp László elbeszélése alapján írta és összeállította Kő András. Bp., 1976. DEDIKÁLT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 1841220
15691
333
4600
Pongrácz György: Negyedszázad piros-fehérben. Tichy Lajos életregénye. Bp., 1977, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal. A szerző, Pongrácz György (1939-2001) dedikációjával és Tichy Lajos (1935-1999) aláírásával. 1866976
15692
333
Felkay Lajos: A labdarúgó (futball) játék szabályai. Bp., 1939. Szerzői. 62p. 1868445
15693
333
Kun László: Egyetemes testnevelés és sporttörténet. Bp.,1984, Sport. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, volt könyvtári példány. 1863804
15694
333
Plavecz Tamás-Plavecz Nándor: Japán és kínai harcművészetek kislexikona. 1988, HunariaSport. Kiadói, kissé sérült papírkötés, egyébként jó állapotban. 1848297
15695
333
A kézilabda-játék szabálykönyve. Szerk.: Kolozs Ferenc. Bp.,1944, Magyar Kézilabdázó Egyesületek Szövetsége, (vitéz Fodor Árpád-ny.), 55+1 p. Kiadói papírkötés, a hátsó borítója hiányzik, az elülső borító szakadt. Felten Sport Club 1927 bélyegzéssel. 1761999
15696
333
1932-1936 Turisták lapja 10 száma: 1932 XLIV. évf. 11. sz., 1933. XLV. évf. 4. sz.,1934 XLVI. évf. 2-3.,8-12. sz.,1935 XLVII. évf. 3. sz., 1936. XLVIII. évf. 1. sz. Szerk.: Dr. Peitler Gyula. Papírkötés. 1761992
15697
333
1912-1931 Turisták lapja 10 száma: 1912 XXIV. évf. 4. sz.,1916 XXVIII. évf. 3-4. sz., 1917 XXIX. évf. 1-3. sz.,1919 XXXI. évf. 3-6. sz., 1923 XXXV. évf. 9-12. sz.,1929 XLVI. évf. 9-10. sz., 1929 XLI. évf. 11-12. sz., 1930 XLII. évf. 5. sz., 7. sz., 1931. évf. XLIII. évf. 1. sz. Szerk.: Déry József, Dr. Peitler Gyula. Papírkötés, változó, többnyire szakadozott, viseltes állapotban. 1762013
15698
333
1940-1942 Turisták Lapja 10 száma: 1940 LII. évf. 10-12. sz., 1941 LIII. évf. 6-9. sz., 1942 LIV. évf. 1-3. sz. Szerk.: Peitler Gyula. Papírkötés. 1672528
15699
333
Sweden a land of Sport. Edited by the Swedish Sports Federation. Stockholm 1949. With complimentary card of Björn Kjellström. 1672839
15700
333
A sport enciklopédiája. Szerk.: Pálfy György. 1. köt. Bp., 1928, Enciklopédia Rt. KIadói vászonkötésben, jó állapotban 1862689
15701
333
Páder János: Kosárlabda. Szemlvények külföldi szakfordításokból. hn.,1963, k.n. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, a könyvtest elvált a borítótól, a gerince sérült, szakadt, foltos. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft