Tassy Béla (1942-): Magyar barokk I. Rézkarc, papír, jelzett, szélén s... https://www.darabanth.com/hu/333-Gyorsarveres/333.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500002/Tassy-Bela-1942-Magyar-barokk-I-Rezkarc-papir-jelzett-szelen-szakadassal-54C39742-cm~II1835776
1835776
10258
333
Leírás: Tassy Béla (1942-): Magyar barokk I. Rézkarc, papír, jelzett, szélén szakadással, 54×42 cm
: vörös_iván