Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 65

Ezüst (Ag.) leveles tálka, jelzett, nettó: 28 g, 12×12 cm
19048.

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
23,04
26,56

3 db jelzett, ezüst nyelű kés
19049.

3 db jelzett, ezüst nyelű kés

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Antik ezüst (Ag.) hiányos díszmagyar garnitúra, jelzett (13), összesen: 13 db, nettó:178 g
19050.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,50
156,25

Jelzett niellós zománcozott ezüst zsebóratok. Szép állapotú zománccal / NIello silver pocket watch case d:5,1 cm
19051.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Ezüst (Ag.) szalvétatartó, jelzett, m: 9,5 cm, nettó 103 g
19052.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
92,14
106,25

19053.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00

Ezüst(Ag) váza, jelzett, m: 11,5 cm, nettó: 129 g
19054.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,72
100,00

Ezüst(Ag) kések, 6 db, jelzett, h: 20 cm, nettó: 271 g
19055.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,88
87,50

cca 1900 Ezüst tál gravírozással. Sérült. d 19 cm 129 g / Silver tray. Damaged.
19056.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
43,75

19057.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
298,10
343,75

19058.

Kikiáltási ár:
400 000 Ft
1 084,01
1 250,00

19059.

Kikiáltási ár:
150 000 Ft
406,50
468,75

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft