https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 65

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, toll függővel, jelzett, állítható hosszúság, h: 45-50 cm, 41,5 cm, nettó: 8,6 g
1
19036.

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc, toll függővel, jelzett, állítható hosszúság, h: 45-50 cm, 41,5 cm, nettó: 8,6 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst(Ag) pelikán függő, jelzett, 2,4x1,2 cm, nettó: 1 g
1
19037.

Ezüst(Ag) pelikán függő, jelzett, 2,4x1,2 cm, nettó: 1 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) levélmintás fülbevalópár, jelzett, 0,8×0,7 cm, nettó: 0,8 g
1
19038.

Ezüst(Ag) levélmintás fülbevalópár, jelzett, 0,8×0,7 cm, nettó: 0,8 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,17
EUR
,
2,50
USD
Ajánlatok száma:
1
 
Ezüst (Ag.) medál és gyűrűk (3 db), közte borostyán, tenyésztett gyöngy, markazit, bruttó: 15 g
1
19039.

Ezüst (Ag.) medál és gyűrűk (3 db), közte borostyán, tenyésztett gyöngy, markazit, bruttó: 15 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) fülbevaló pár, ónix díszítéssel, jelzett, 5,5x2,5 cm, bruttó: 20,3 g
1
19040.

Ezüst(Ag) fülbevaló pár, ónix díszítéssel, jelzett, 5,5x2,5 cm, bruttó: 20,3 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) Locarno óra, másodpercmutatóval, jelzett, belsejében "Levente Intézmény" gravírozással, orosz szerkezettel, működik, d: 4,5 cm, bruttó: 47 g
1
19041.

Ezüst(Ag) Locarno óra, másodpercmutatóval, jelzett, belsejében "Levente Intézmény" gravírozással, orosz szerkezettel, működik, d: 4,5 cm, bruttó: 47 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,84
EUR
,
12,50
USD
Ajánlatok száma:
27
 
Ezüst (Ag) mokkás kanál, 5 db, jelzett, h: 11,5 cm, nettó: 74 g
1
19042.

Ezüst (Ag) mokkás kanál, 5 db, jelzett, h: 11,5 cm, nettó: 74 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,52
EUR
,
37,50
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Férfi ezüst karikagyűrű. Jelzett / Silver ring size:73 2,6 g
1
19043.

Férfi ezüst karikagyűrű. Jelzett / Silver ring size:73 2,6 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,42
EUR
,
6,25
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst karkötő féldrágakövekkel / Silver bracelet 23,4 g
1
19044.

Ezüst karkötő féldrágakövekkel / Silver bracelet 23,4 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,55
EUR
,
15,63
USD
Ajánlatok száma:
12
 
Női arany karóra (14 K),  jelzett, nem működik, aranyozott francia szíjjal, bruttó: 21 g
1
19045.

Női arany karóra (14 K), jelzett, nem működik, aranyozott francia szíjjal, bruttó: 21 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,40
EUR
,
125,00
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst (Ag) kis kanál, 4 db, jelzett, h: 14,5 cm, nettó: 113 g
1
19046.

Ezüst (Ag) kis kanál, 4 db, jelzett, h: 14,5 cm, nettó: 113 g

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,94
EUR
,
43,75
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Ezüst(Ag) gyertyatartó, jelzett, alján beragasztott textillel, m: 6 cm, bruttó: 83,9 g
1
19047.

Ezüst(Ag) gyertyatartó, jelzett, alján beragasztott textillel, m: 6 cm, bruttó: 83,9 g

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,26
EUR
,
18,75
USD
Ajánlatok száma:
15
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Aukciósház

  • Cím: 1061 Budapest, Andrássy út 16.
  • Levelezési cím: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • Email : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Nyitva tartás:
  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Galéria

Oldalaink

© 2011-2025 Darabanth Aukciósház Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek-gyik
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz